Genel

Sitemiz kurulduğu tarihten beri kişisel blog çizgisinde devam etmektedir. Domain satın alındıktan bu tarihe kadar hiçbir gizliliği olmamakla beraber sitenin içeriği de halka açık ve kopyalamaya müsaittir. Çünkü sitenin amacı mühendislik ve bu alandaki gelişmelere ön ayak olmak kendini biraz olsun geliştirmek isteyen beyinler için de örnek olmaktır.

İnternet erişimi kişilerin hakkıdır  ama bunu uygun kullanmak da kişilerin ve kamyonun değerlerine göre tartılır.
Blog kurulduğu tarihten beri kişisel hak ve Türkiye Cumhuriyeti Hukuk ve Yasalarına bağlı ve gerektiğinde herhangi bir uyarıda, alıntı yapılan veya uygunsuz içerik eklenmesi durumunda ilgili içeriği incelemeye alıp derhal içeriğinin kaldırılmasını sağlamaktadır.

07.12.2016 tarihinde silahaltına(askerlik) alınmış olmam veya daha önce farkında olmamam  nedeniyle ilgili sunucuda güvenlik zafiyeti olmuştur bu sebeple Arkadaş Yayın Evi ilgili içerik(ler) kamoyuna sızmış ve viral bir biçimde yayılmıştır. İlgili sunucuda oluşan güvenlik açığı giderilmiş. İlgili savcılık ifadesi istendiği tarih 30.05.2017 ve ifade alınmadan hemen öncesinde konunun hassasiyetle ele alındığını ve gereğinin ivedilikle 31.05.2017 tarihinde yerine getirildiğini kamoyuna saygı ile duyurulur.

 

Print Friendly, PDF & Email

murat

people belong theirs ideas | ideas change the lives shades . mechatronic is one of my stuff to stay alive

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.